Fryzjerstwo

Nasi fryzjerzy to najwyższej klasy profesjonaliści z dziedziny fryzjerstwa. Każda fryzura powstała z ich rąk, to odrębna i niesamowita historia, będąca wynikiem połączenia pasji i doświadczenia. Fryzury każdej z naszych klientek są dobierane indywidualnie. Strzyżenie jest podstawowym zabiegiem fryzjerskim, dzięki któremu nasi wyspecjalizowani fryzjerzy są w stanie wykreować atrakcyjną i modną stylizacje. Stworzenie idealnej i wyjątkowej fryzury męskiej to nie lada wyzwanie dla każdego fryzjera…

Farbowanie

Każda klientka naszego salonu jest dla nas wyjątkowa inspiracją do ciągłej nauki i szkolenia się. Farbowanie włosów jest dużą odpowiedzialnością dla każdego fryzjera. Nasze doświadczenie i umiejętności są największą gwarancja sukcesu.

Pielęgnacja

Jeśli Twoje włosy wymagają kuracji, odżywienia i pielęgnacji, sauna regeneracyjna jest idealna dla Ciebie! Dzięki niemu, Twoje włosy z pewnością odzyskają naturalne piękno i pełnie zdrowia.

Upięcia

Wszystkie upięcia wykonywane w naszym salonie są wyjątkowe i niepowtarzalne, tak jak nasze klientki.

Każde upięcie wykonywane jest bardzo starannie i dokładnie, aby fryzura była trwała i jednocześnie naturalna. Upięcia są dobierane indywidualnie dla każdej klientki, zgodnie z jej naturą tak, by czuła się w niej swobodnie i elegancko.

Przed każdą usługą upięcia można skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze stylistą, podczas których zostanie dobrana fryzura również do okazji i stroju.