Kosmetologia

Stylizacja paznokci

Wzmacnianie naturalnej płytki, przedłużanie paznokci metodą żelową oraz na tipsie

Ten sposób stylizacji sprawdza się w przypadku paznokci kruchych, łamliwych oraz krótkich, kiedy zależy nam na trwałym i ładnym wyglądzie paznokci. Wykorzystujemy do tego profesjonalne żele, bogate w składniki wzmacniające i odżywiające naturalną płytkę paznokcia.
Żel możemy nałożyć na naturalną płytkę paznokcia lub w przypadku bardzo krótkich, bądź o różnej długości wykorzystujemy przedłużanie na formie lub tipsie w celu uzyskania odpowiedniej długości i ładnego kształtu.
Przy tej metodzie możemy wykonać dowolne zdobienie. Narzędzia wykorzystywane podczas stylizacji są skutecznie wysterylizowane, zdezynfekowane.
Stylizacja ta utrzymuje się około 3- 6 tygodni.

Manicure hybrydowy

Manicure przeznaczony jest dla naturalnych paznokci posiadających wolny brzeg wystający poza opuszek. Na płytkę nakłada się odpowiednie preparaty utwardzające, nabłyszczające i nadające kolor z wykorzystaniem lampy UV.
Manicure ten utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Przy tej metodzie możemy zrobić dowolne zdobienie. Narzędzia wykorzystywane podczas stylizacji są skutecznie wysterylizowane, zdezynfekowane. W ofercie gabinetu mamy ponad 50 kolorów hybrydy.

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz są niezwykle ważne, gdyż skóra twarzy wymaga szczególnej uwagi. Jej właściwa pielęgnacja odpowiednio dobrana do typu cery oraz indywidualnych potrzeb, a także oparta na regularnych, w odpowiedni sposób dobranych zabiegach kosmetycznych zapewnia zdrowie skóry oraz pozwala zadbać o jej piękny wygląd. GABINET LEONARDO odznacza się kompleksową oraz bogatą ofertą zabiegów na twarz, które są dobierane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Proponujemy Państwu pełną, profesjonalną oraz kompleksową opiekę kosmetologiczną. W naszym salonie pracujemy na preparatach na twarz firmy CLARENA.

Nitkowanie brwi

NITKOWANIE (ang. threading) – to znana od wieków metoda depilacji, wywodząca się z Indii oraz Dalekiego Wschodu. Przy użyciu odpowiednio skręconej nitki można uzyskać bardzo wyraźną, czystą linię brwi, a także usunąć zbędne owłosienie na pozostałych częściach twarzy.

Zalety nitkowania:

 • zabieg ten jest znacznie mniej bolesny od depilacji za pomocą wosku lub pęsety, ponieważ nitka usuwa całe linie włosów, nie uszkadzając wierzchniej warstwy skóry,
 • ­przy regularnym nitkowaniu odrost staje się z czasem wolniejszy, a włoski bardziej miękkie,
 • ­jest to doskonała metoda depilacji dla osób z wrażliwą skórą oraz tych, które stosują lekarstwa przeciwtrądzikowe i kremy z retinolem,
 • ­bawełniana nitka używana jest jednorazowo, dzięki czemu zabieg jest higieniczny.

Przeciwwskazania do zabiegu nitkowania:

 • cukrzyca,
 • ­infekcje okolicy oczu (jęczmień, zapalenie spojówek),
 • ­brak czucia na skórze,
 • ­stany ropne i stany zapalne skóry twarzy,
 • ­łuszczyca.

Stylizacja rzęs

O zabiegu:

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs polega na doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej (bądź więcej w zależności od wybranej przez klientkę metody) do zawsze jednej rzęsy naturalnej.

Produkty na których pracujemy to produkty marki Noble Lashes słynące z najwyższej jakości. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest całkowicie bezbolesny. Wykonywany jest w pozycji leżącej przy zamkniętych oczach. Jest to zabieg, który wymaga bardzo dużej precyzji i dlatego też zajmuje 2-3 godziny. Czas wykonania u każdej klientki jest uzależniony od rzęs własnych klientki (ich ilości) oraz od wybranej metody.

Lifting rzęs

Zabieg liftingu rzęs stworzony został dla wszystkich Pań, które chcą mieć piękne odżywione rzęsy, ale bez efektu wachlarza sztucznych, posklejanych rzęs.

O metodzie

Keratynowy lifting rzęs jest to zabieg polegający na podkręceniu, wydłużeniu i odżywieniu własnych rzęs, bez konieczności doklejania sztucznych. Zabieg wykonuje się keratyną i składa się z kilku istotnych etapów. Pierwszym krokiem jest naniesienie na rzęsy komponentu w postaci kremu. Dzięki niemu, komórki zewnętrznej warstwy włosa, tak zwane łuski, otwierają się i wchłaniają aktywne składniki tego komponentu. To właśnie ten etap sprawia, że doskonale odżywione włoski podnoszą się od nasady ku samej górze i nabywają kształt łuku. Kolejny etap polega na wprowadzeniu w głąb włosa składników, które pogrubiają rzęsy, przez co wydają się większe i bardziej wyraziste. Następnie nanosimy jeden z czterech pigmentów, który nasyca kolorem nasze rzęsy. Końcowy etap polega na zamknięciu łusek – naniesiona substancja zostaje na włoskach przez około 24 godziny.

Wskazania do zabiegu

Zabieg keratynowego liftingu rzęs pozwala podnieść, podwinąć oraz pogrubić i przyciemnić rzęsy. Dzięki odżywczym składnikom zawartym w każdym z nakładanych preparatów umacnia strukturę rzęs, wzmacniając i ożywiając je.

Spodziewane efekty

Po zabiegu, rzęsy stają się podkręcone i pofarbowane, co oznacza, że nie ma potrzeby ich codziennego malowania, czy też stosowania zalotki, aby nadać im ładny kształt. Efekt wydłużenia i podkręcenia rzęs utrzymuje się przez okres 2-3 miesięcy bez dodatkowych zabiegów, czy korekty.

Przeciwwskazania

 • Zapalenie spojówek
 • Nadmierne wypadanie rzęs
 • Zespól suchego oka
 • Jaskra
 • Zaćma
 • Choroby alergiczne oczu
 • Infekcje i stany zapalne oczu
 • Opryszczka powiek
 • Nużyca