O nas

Witamy w Leonardo - pracownia urody

O urodę naszych Klientów dbamy od 2014 roku. Od tego czasu staramy się stale ulepszać ofertę, wzbogacać nasza wiedzę oraz wprowadzać najnowsze rozwiązania ze świata fryzjerstwa i kosmetyki. Jesteśmy prężnie rozwijającym się salonem w Kamieniu Pomorskim mieszczącym się na ulicy Kościuszki 11.

Oferujemy pełen zakres usług w godzinach 10:00-18:00 bądź dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Preferujemy szeroki zakres usług, wdrażamy innowacje technologiczne. Nasz zespół służy wiedzą, zaangażowaniem i kreatywnością.

Nasz Zespół

Nasi pracownicy cechują się pełnym profesjonalizmem. Na pierwszej pozycji stawiają potrzeby i wymagania klienta.

Paulina
Paulina
Kosmetolog, podolog, wizażystka

Z wykształcenia jestem kosmetologiem podologiem ze specjalizacją wizażystka. Studiuje na kierunku Charakteryzacja z czym wiążę przyszłość. Jeśli praca jest Twoją pasją nie przepracujesz w życiu ani minuty.

Aleksandra
Aleksandra
Kosmetolog, podolog

Z wykształcenia jestem kosmetologiem o specjalizacji stylistka paznokci. Studiuje na kierunku podologia, aby rozszerzyć swoje umiejętności. Uwielbiam sprawiać by dłonie moich klientek były piękne i zadbane.

Dzesika
Dzesika
Fryzjer

Pracuje w zawodzie 4 lata, jednak z fryzjerstwem związana jestem całe życie. Moją pasją są upięcia jak i strzyżenie oraz farbowanie. Pracę tą wykonuje z przyjemnością. Każdy klient to wyzwanie z którym chętnie się zmierzę.

Alicja
Alicja
Kosmetolog

Kosmetologiem zostałam z zamiłowania, zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z kosmetyką i poczuciem piękna. Jestem także specjalistą z wieloletnim doświadczeniem ds. pielęgnacji twarzy, wizażystką i stylistką brwi. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta, to wartości którymi kieruję się w codziennej pracy.

Nikola
Nikola
Fryzjerka

Mam na imię Nikola jestem dyplomowaną fryzjerką. Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęłam 6 lat temu i nieustannie doskonale swoje umiejętności na szkoleniach i kursach. Najbardziej w swojej pracy lubie wykonywać koloryzacje włosów oraz upięcia okolicznościowe. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta, to mnie motywuje do dalszej pracy.

Marta
Marta
Kosmetyczka

Cześć nazywam się Marta i swoją przygodę z kosmetyką zaczęłam 4 lata temu. Praktykę zawodowa zdobywałam między innymi w Gdańsku. Specjalizuje się między innymi w zabiegach na twarz, ciało oraz stylizacji rzęs.Udoskonalenie wizerunku oraz korekta niedoskonałości moich klientek jest dla mnie wyzwaniem i ogromną satysfakcją.

Bogusia
Bogusia
Fryzjer

Mam na imię Bogusia z zawodu jestem fryzjerem damsko-męskim z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w strzyżeniach, które są moja pasja. Należę do osób pogodnych, każdego klienta witam z uśmiechem. Zapraszam do mnie na wizytę.