O nas

Poznaj nas

pracownia urody

Witamy w Leonardo - pracownia urody

O urodę naszych Klientów dbamy od 2014 roku. Od tego czasu staramy się stale ulepszać ofertę, wzbogacać nasza wiedzę oraz wprowadzać najnowsze rozwiązania ze świata fryzjerstwa i kosmetyki. Jesteśmy prężnie rozwijającym się salonem w Kamieniu Pomorskim mieszczącym się na ulicy Kościuszki 11.

Oferujemy pełen zakres usług w godzinach 10:00-18:00 bądź dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Preferujemy szeroki zakres usług, wdrażamy innowacje technologiczne. Nasz zespół służy wiedzą, zaangażowaniem i kreatywnością.

Nasz Zespół

Nasi pracownicy cechują się pełnym profesjonalizmem. Na pierwszej pozycji stawiają potrzeby i wymagania klienta.

Paulina Augustyniak
Paulina Augustyniak
Kosmetolog, podolog, wizażystka

Z wykształcenia jestem kosmetologiem podologiem ze specjalizacją wizażystka. Studiuje na kierunku Charakteryzacja z czym wiążę przyszłość. Jeśli praca jest Twoją pasją nie przepracujesz w życiu ani minuty.

Aleksandra Mularczyk
Aleksandra Mularczyk
Kosmetolog, podolog

Z wykształcenia jestem kosmetologiem o specjalizacji stylistka paznokci. Studiuje na kierunku podologia, aby rozszerzyć swoje umiejętności. Uwielbiam sprawiać by dłonie moich klientek były piękne i zadbane.

Alina Ahaeva
Alina Ahaeva
Kosmetolog, wizażystka

Z wykształcenia jestem kosmetologiem ze specjalizacją wizażystki i stylistki brwi. Obecnie studiuje na kierunku Charakteryzacja. To co robię jest moją pasją i sprawia mi radość. Moim głównym zadaniem jest zmiana Ciebie, ukrycie niedoskonałości i pokreślenie Twojej urody.

Dzesika Salamon
Dzesika Salamon
Fryzjer

Pracuje w zawodzie 4 lata, jednak z fryzjerstwem związana jestem całe życie. Moją pasją są upięcia jak i strzyżenie oraz farbowanie. Pracę tą wykonuje z przyjemnością. Każdy klient to wyzwanie z którym chętnie się zmierzę.