Przedłużanie i skup włosów

pracownia urody

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów nie jest sztuką. Sztuką jest wykonanie zabiegu w taki sposób, aby inni podziwiając Twoją fryzurę sądzili, że jest ona zasługą genów.

Właśnie tym mottem kierujemy się w naszej pracy. Dzięki doświadczeniu, ogromnej precyzji i zaangażowaniu obalamy stereotyp przedłużanych włosów. Pracując na włosach najwyższej jakości wykonujemy niestandardowe zabiegi przedłużania i tworzymy kreatywne fryzury. Najważniejsze, abyś wychodząc z naszego salonu czuła się komfortowo i naturalnie.

Powinnaś jednak wiedzieć, że przedłużanie włosów stanie się Twoim nowym nałogiem, z którego bardzo ciężko będzie Ci zrezygnować.

Ultradźwięki to wyjątkowo precyzyjne i niewidoczne mikro-połączenia wykonywane w naszym salonie przy pomocy najnowocześniejszej technologii ultradźwiękowej, dający doskonałe efekty ledwo wyczuwalnych połączeń. Technologia dzięki swojej innowacyjności pozwala na bezpieczne łączenie włosów przy użyciu keratyny, otrzymując płaskie i cienkie łączenia wielkości główki od zapałki. Dzięki ultradźwiękom keratyna staje się niemal niewidoczna, a co za tym idzie, zabieg może być wykonywany nawet na bardzo cienkich i delikatnych włosach. Zimne końcówki urządzenia i brak bezpośredniego nagrzewania do wysokich temperatur zapewniają komfort i ochronę włosów podczas zabiegu. Czas wykonania skrócony zostaje do minimum, a trwałość łączeń jest wyjątkowo wysoka.
Tyko najwyższej klasy urządzenie może zapewnić bezpieczeństwo i trwałość oraz najmniejsze łączenia które dadzą maksimum komfortu.

Przestrzeganie podstawowych zasad pielęgnacji włosów przedłużonych/zagęszczonych zapewni komfort noszenia i piękny ich wygląd.

Zasady pielęgnacji włosów przedłużanych

Stylizacja

Używając lokówki, prostownicy należy stosować preparaty zabezpieczające włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Tworzą one barierę ochronną dla włosów zarówno przedłużonych, jak i własnych. Produkty te są ogólnie dostępne w sklepach z artykułami kosmetycznymi.

Suszenie

wyciskamy z włosów nadmiar wody
suszymy
rozczesujemy

Maski

Raz w tygodniu nakładamy maseczkę w celu głębokiego nawilżenia i odżywienia włosów. Wówczas będą miękkie i lśniące.

Odżywki/Maski

używamy preparatów silnie nawilżających
odżywkę/maskę nakładamy poniżej łączeń
odżywkę należy spłukać letnią lub chłodna wodą, wówczas włosy są gładkie i bardziej lśniące. Można stosować odżywki bez spłukiwania.

Mycie włosów

przed umyciem należy rozczesać włosy
myjemy włosy zgodnie z kierunkiem ich długości w pozycji pionowej
szampon należy dokładnie spłukać.

Czesanie

Do czesania należy używać specjalnie do tego przeznaczonej szczotki z naturalnego włosia. Rozczesujemy włosy od końcówek kierując się ku górze.

Sen

nie wolno spać z mokrymi włosami
przed snem należy związać włosy w luźny “kucyk” lub warkocz

Przedłużanie i zagęszczanie włosów wykonujemy używając najwyższej jakości włosów dziewiczych i naturalnych.
Dla osiągnięcia jak najlepszego i pożądanego przez klienta efektu każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją w zakresie koloru, długości włosów, ilości pasemek oraz techniki wykonania.

Gatunki włosów

Włosy Dziewicze
Prawdziwe! – najwyższej jakości włosy spośród wszystkich dostępnych na rynku. Nigdy wcześniej nie poddawane obróbce produkcyjnej, pierwszy raz farbowane lub rozjaśniane pod indywidualne zamówienie klientki. Włosy dziewicze nie stwarzają żadnych problemów podczas noszenia ( nie plączą się, nie kołtunią). Możliwość uzyskania każdego koloru, balejażu, ombre.

Włosy Naturalne
Słowiańskie – włosy te wyróżniają się najwyższą jakością spośród włosów naturalnych. Włosy są miękkie, delikatne, dobrze się układają. Można je kręcić, prostować i farbować

Skup włosów

Aby sprzedać nam swoje włosy muszą one spełniać kilka poniższych warunków.

  1. Włosy nie mogą być zniszczone.
  2. Włosy nie mogą być po zabiegach fryzjerskich ( farbowanie, trwała ondulacja, rozjaśnianie, po zabiegu prostowania etc. ).
  3. Włosy nie mogą być brudne.
  4. We włosach nie może być organizmów typu wszy.
  5. Na włosach nie może być odżywki bądź innego środka podnoszącego ich chwilową jakość. Taki trik od razu wychodzi na jaw.
  6. Rozdwajające się końcówki znacząco obniżają cenę.
  7. Minimalna długość Twoich włosów to 40 cm.
  8. Włosy nie mogą być splątane. Muszą być idealnie wyczesane.
  9. Włosy nie mogą być cieniowane, ponieważ ich długość może zasadniczo różnić się między sobą. W takim przypadku wycena włosów jest nie możliwa.Zadzwoń i zetnij włosy w naszym salonie dostaniesz nawet do 5000 zł za kg.